לשירות מהיר 052-7430632
/dpage.aspx?pid=48
{{h.dPage.title}}

מהו One Skin

{{h.dPage.title}}
One Skin נוצרה כדי לספק בשווקים ברחבי עולם לוחות לכה חדשניים באיכות גבוהה ולעורר אפשרויות חדשות בענף הרהיטים, עיצוב פנים, וחיפוי  ועוד.

מה זה ONE SKIN?

One Skin הוא מותג שנוצר כדי לספק את הביקוש בשוק עבור לוחות לכה באיכות גבוהה לשמש לתעשיית הרהיטים, עיצוב פנים חיפוי ועוד.

One Skin נמצאת תחת החטיבה התעשייתית של קבוצת Desfo ומושתת על היזמות שלנו למעלה מ- 15 שנה של ידע וניסיון בייצור רכיבי רהיטים ופנלים באמצעות lacquering וטכנולוגית גלישת רדיד. אנחנו נמצאים בפורטוגל בעיר פורטו, שמהווה מיקום גיאוגרפי אסטרטגי להגיע לשווקים ברחבי העולם.

משימה & ערכים

One Skin הינה בעלי תקן ISO 9001 וFSC מוסמך, כל המוצרים נבדקו ביסודיות במעבדות מוסמכות כדי להבטיח מילוי דרישת האיכות התובעניות ביותר והמתאימות לנורמות בינלאומיות ותקנים לתעשיית רהיטים. One Skin משתמשים רק בחומרי גלם ידידותיים לסביבה מן הספקים הטובים ביותר.

טכנולוגיה

לוחות השראה: One Skin נוצרה כדי לספק לשווקים ברחבי עולם לוחות לקה באיכות גבוהה כדי לעורר ולפתוח אפשרויות חדשות בתחום הריהוט, עיצוב פנים, חיפוי ועוד. למטרה זו הוקם קו ייצור חדשני lacquering - לוחות לקה וטיפול שטח ייחודי של סוגים שונים של לוחות ופנלים, לפיכך לוחות One Skin זמינים בשני גימורים בלעדיים - לוחות High Gloss מבריקים ולוחות Soft Touch סופט מט.

לוחות High Gloss: לוחות בגימור מבריק תופסים נתח שוק רחב בעולם. אחד היתרונות המרכזיים של One Skin הוא מגוון היצע והגמישות להגיב במהירות למגמות אחרונות בשוק או לבקשות של הלקוחות. באמצעות היישום המהיר של דגם חדש או ייצור בהתאמה אישית עבור פרוייקטים.

חידוש עדכני ביותר בשוק: לוחות One Skin מצופים בחומר אקרילי המיוצר במיוחד עבורם, תחת פטנט. הלוח עובר תהליך של התזת אקריל תחת פטנט פיזיקלי ייחודי, כך משיגים את המראה המבריק של מראה ועמידות שמקנה האקריל ללוחות.

לוחות Soft Touch: אחת המגמות האחרונות בעיצוב הם משטחי סופר מט. One Skin יכולה לספק לשוק של הרהיטים ועיצוב פנים את מיטב לוחות סופר מט המאופיינים בטכנולוגיה מודרנית.

חידוש עדכני ביותר בשוק: לוחות One Skin מצופים חומר אקרילי המיוצר במיוחד עבורם תחת פטנט, הלוח עובר תהליך של התזת אקריל תחת פטנט פיזיקלי ייחודי, בעזרתו משיגים את המגע הרך ותחושה טבעית חמה, טיפול זה מיושם על בסיס  החומר הזהה lacquering של הגימור המבריק.

חברת ניגא מייבאת לוחות לקה של One Skin בגימור מבריק מדגמים הבאים:

Arctic white
Sunny white
Oyter
Sahara
Tartora
Light grey
Black
Ivory ash
Moka ash
Alentejo elm
White concrete
Natural cement
Vision

עובי לוחות: 18 מ"מ
מודות של לוח: 2,440*1,220 מ"מ