לשירות מהיר 052-7430632
/dpage.aspx?pid=71
{{h.dPage.title}}

מהי פורמייקה

{{h.dPage.title}}
 

הרכב פורמייקה:
הפורמייקה מורכבת מכמה שכבות נייר המונחות זו על גבי זו כשהן ספוגות בשכפים (דבק טבעי), כאשר צידה החיצוני הגלוי הוא תמונה של עץ טבעי, צבע או מה שנבחר. לאחר שעברו תהליך של כבישה וחום בלחץ גבוה מתקבל המוצר המוגמבר שהוא הומוגני וקשיח. ניתן לעבות את ליבת הפורמייקה מעובי 2 מ"מ עד 50 מ"מ ליצירת פורמייקה סוליד.
 
חברת ניגא מייבאת ומשווקת פורמייקות קונצרן פליידרר דורופל גרמניה, דקודור גרמניה וקנטים תואמים של דולקן גרמניה. 
קונצרן פליידרר מציע פתרונות מושלמים לעיצוב תעשיית העת והרהיטים, סיבית מצופה מלמין, פורמייקה, קנטים, פורמייקה סוליד, משטחי עבודה למטבח, לוחות MDF ועוד. אחד היתרונות הגדולים של נושא זה הוא החברה היחידה בשוק שיכולה לתת פתרון עיצובי כולל תוך שמירה על אחידות בצע COLORMATCH. אחת לשנה אנו בונים קולקציה עדכנית למלאי שוטף בארץ בת כ-120 דגמים וגוונים שונים. בייבוא מיוחד ניתן להביא כל אחד מ-300 הדגמים של דורופל. 
 
ניתן להנות מתכונות הפורמייקה במקומות רביפ כגון מטבחים, חדרי אמבט, חדרי ילדים ועוד. פורמייקות של דורופל נמצאות במגוון רחב של פרוייקטים: בתי חולים, בתי אבות, רשת חנויות פוקס, רשת חנויות קרייזי ליין, אפריל, המשביר מחסני אופנה, דלק מנטה, בנקים ועוד. 
 
פורמייקה תוצרת דורופל גרמניה:
 
פורמייקה קונצרן פליידרר דורופל גרמניה בעלת מבחר רחב ביותר של גוונים באירופה המתחלקים לשלוש קטגוריות:
 
1. צבעי פסטל unicolor: לבן, פרגמון, שמנת ועוד. 
2. עצים R: כל סוגי העצים האיכותיים כגון ונגה, דובדבן, מייפל. 
3. פנטזיה F: עיצובים מיוחדים בהשפעה של תופעות טבע ודמיון מעוצב.
 
ניתן לקבל את  הלוחות בכל גוון בגימורים מיוחדים: 
 
W- קטיפתי
TC- מט מבריק 
RU- רוסטיקה 
HG- מבריק 
TR- תבליט עץ 
 
גודל לוחות: 
1300X2450 
1300X2650 
1300X4100 
 
ניתן להזמין לוחות במידות של דלתות על ידי הזמנה מראש: 
1020X2150 
9150X2150 
1020X2050 
9150X2050
 
 
עובי הלוחות: 0.8 מ"מ 
 
קנטים: ניתן לקבל קנטים תואמים לגווני פורמייקה, קנטים מסוג ABS, PVC.
 
פוסטפורמינג: פורמייקות דורופל ניתנות לכיפוף פוסטפורמינג. היתרון הוא שכל מגוון הפורמייקות ניתן לכיפוף פוסטפורמינג. לפורמייקה דורופל ישנו החוזק והעמידות וגם את הגמישות המאפשרת לכופף את הלוחות, לעגל אותם בקצוות ברדיוסים ובזוויות שונות. כיפוף הלוחות נעשה בפורמייקה עובי 0.8 מ"מ 
 
עמידות המוצר: פורמייקות דורופל עמידות בתקן של מכון התקנים הישראלי והאירופאי. עמידות גבוהה בשחיקה, עמידות ברטיבות, באדי מים, עמידות בחום, עמידות לכימקלים, כמו כן אפשר להתאים את הפורמייקות לייעודיים ייחודיים כמו" אנטיסטטיות ( מיוחד לשולחנות מחשב, אינו קולט חשמל סטטי) עמידות באש ועוד. 
 
קהל המטרה: מכירה לנגרים, בתי מסחר, יצרנים, קבלנים, חנויות מטבחים, לקוחות פרטיים, מעצבים (הלוחות נמכרים כחומר גלם בלבד) 
 
לקולקציית פורמייקה דורופל לחץ כאן
 
פורמייקות מתכתיות תוצרת דקודור גרמניה: 
 
חברת ניגא מייבאת ומשווקת את פורמייקות של חברת דקודור גרמניה. לחברה מבחר של פורמייקות מתכתיות וכן פורמייקות עם תבליטים ייחודיים. הפורמייקה המתכתית מורכבת משכבות נייר המונחות זו על זו, כשהן ספוכות בשרפים פנוליים. לאחר תהליך כבישה בחום ולחץ גבוה מתקבל המוצר המוגמבר, כשהו הומוגני וקשיח, צידה החיצוני הגלוי של הפורמייקה המתכתית הוא רדיד אלומיניום, נירוסטה או נחושת.
קולקציה של פורמייקה מתכתית כוללת סוגים ודגמים מובילים וייחודיים כגון נירוסטה, אלומיניום מט, נחושת ושילובים של פורמייקה שקופה עם מתכת, אלומיניום מוברש גלי (בלעדי עמיד בפני שריטוט), אלומיניום מוברש מנוקד, 30 דגמים וגוונים שונים - אלומיניום מוברש, מוטיבים אומנוטיים בפורמייקה, אריג פורמייקה שקופה, פורמייקה שקופה בשילוב אלומיניום, נחושת טבעית במראה עתיק קלאסי, נירוסטה אמיתית בצביעה ידנית, נירוסטה אמיתית מתכת אלומיניום בשילוב פורמייקה שקופה מתכת נירוסטה. 
ניתן לעצב על ידי שימוש פורמייקה מתכתית חזיתות לדלפקים, חזיתות של מגירות, דלתות במטבחים, ארונות קיר, ציפוי מעליות ועוד. פורמייקות דקודור נמצאת במגוון רחב של פרוייקטים כגון בתי חולים (איכילוב, תל השומר), אולמות שמחה, רשת חנויות פוקס, מטבחים, רשת פרטנר, חברת קריסטל (ציפויים למקררים) ועוד. 
 
גודל הלוחות: 
1220X2440

עובי הלוחות:
1-1.2 מ"מ 
 
פוסטפורמינג: חלק מדגמי פורמייקות דקודור ניתנות לכיפוף פוסטפורמינג, ( כיפוף הפורמייקה נעשה בעובי 1 מ"מ). 
 
לקולקציית פורמייקה דקודור לחץ כאן
 סרטון- איך מייצרים פורמייקה