חיפוש באתר
ייבוא ושיווק מוצרי איכות למטבח ולאמבט ניגא מוצרי איכות

אודות

מי אנחנו?

כבר מעל 40 שנים שאנו מספקים לכם בייבוא ושיווק בלעדי את מיטב מוצרי האיכות למטבח ולאמבט מהיצרנים המובילים בעולם.

“ניגא מוצרי איכות בע”מ” ידועה כחברה פורצת דרך בעולם מוצרי המטבח והאמבט וחומרי הגלם לתעשיית העיצוב. החברה בעלת היסטוריה ארוכה של ראשוניות וחדשנות עם מגוון מוצרים אשר נחשבו לחסרי תקדים וחוללו שינויים משמעותיים בתחומם.

 

השם ניגא מורכב מראשי התיבות של שמות ארבעת הנכדים הראשונים של מאיר סבירסקי ז״ל- נועה, יעל, גלעד ואלון. הנכדים מהווים את הדור השלישי לעסק המשפחתי שלנו. 

“מסורת של חדשנות”

זו לא רק סיסמה. ב”ניגא”, אנחנו ממציאים את עצמינו בכל יום מחדש, ועושים את מיטב המאמצים על מנת לספק את המוצרים האיכותיים והחדשניים ביותר עבורכם.

בנוסף, אנו ב”ניגא” דואגים לייצג מוצרים ירוקים ברי קיימא, אשר תורמים לבריאות ורווחת לקוחותינו ולשמירה על העולם הנפלא שסביבנו.

“ניגא” חברה במועצה לבנייה ירוקה, בעלת תו תקן איזו 9001:2015, חברה באמון הציבור לקידום הגינות צרכנית ומוכרת כספק רשמי של משרד הביטחון.

 

“ניגא מוצרי איכות בע”מ” מחזיקה במגוון רחב מאוד של מוצרים וחומרי גלם. כפי שנהגנו עד היום, אנחנו תמיד מסתכלים קדימה, ומחפשים את האתגר הבא. כיום, מתבצע מיקוד בשתי משימות עיקריות:

  • שימוש במוצרים קיימים לצרכים ותחומים חדשים. למשל, משטחי הקוריאן הידועים אשר החלו את דרכם בישראל לפני כ-40 שנים בעיקר בבתי חולים, משמשים כיום כחיפויי מבנים חיצוניים במגוון פרויקטים פרטיים וציבוריים.
  • פיתוח מוצרים חדשים ומשוכללים, שיתאימו בדיוק לציבור הישראלי. כיורים בגדלים ובגוונים שנותנים מענה לטעם הישראלי. ברזים חכמים שחוסכים ומטהרים מים. מערכת קפה שמוזגת לך את כל סוגי המשקאות מתוך פיה אחת ובלחיצה על מסך הסמארפון שלך.
  • אנחנו עובדים קשה היום, כדי שמחר – אתם תוכלו להרכיב את המטבח והאמבט שקולעים בדיוק לטעמכם ושתוכלו להשתמש במוצרים שעכשיו אפשר רק לדמיין אותם.

 

ייבוא בלעדי, אחריות מובטחת, יחס אישי – “ניגא מוצרי איכות בע”מ”

ניגא מוצרי איכות בע”מ, ח.פ 512803644

אז איך הכל התחיל בעצם?

1980

השוק הישראלי מוצף בכיורי מטבח עשויים חרס המותקנים מתחת לשיש, אטומים בחומר "רובה". "ניגא מוצרי איכות בע"מ" מייבאת לראשונה לארץ כיורי נירוסטה מעוצבים מתוצרת בלנקו, גרמניה המותקנים מעל השיש, ומחוללת מהפכה של ממש בתחום עיצוב המטבח.

1983

לאחר שהוטמעו שיטות ההתקנה העליונה והתחתונה של כיורים בארץ, "ניגא" ממציאה את ההתקנה השטוחה בה הכיור נמצא בגובה משטח השיש, ומוכיחה פעם נוספת את חדשנותה בתחום.

1984

"ניגא" נכנסת לתחום חומרי הגלם לתעשיית העיצוב ומתחילה לייבוא פורמייקה תוצרת דורופל גרמניה, ובכך נותנת מענה ללקוחותיה בתחום המטבח והאמבט שיש להם מפעלי נגרות וייצור בארץ ומציגה להם פורמייקה מהטובות בעולם עם מגוון מרהיב ותקנים מחמירים.

1985

"ניגא" פורצת דרך גם בעולם הברזים. החברה מייבאת לישראל את הברז הנשלף הראשון מתוצרת KWC, שוויץ. עד לאותה התקופה לא היו קיימים ברזים נשלפים בישראל, ובימינו אנו, כל אחד כבר יודע עד כמה ההבדל משמעותי.

1986

"ניגא" מייבאת לארץ חומר חדשני ה- CORIAN תוצרת דו פונט ארה"ב. לראשונה החומר מציע לבתי החולים בארץ פתרון של משטחים וחיפויי קירות מחומר עמיד, היגייני ואנטי בקטריאלי. בהמשך גם האדריכלים והמעצבים התאהבו בקוריאן והוא נכנס לתוך עיצוב משטחי מטבח ואמבט בבתים הפרטיים .

1987

החברה משיקה את מערכת טיהור המים תחת לכיור הראשונה בישראל, הכוללת מטהר מים של חברת M3 האמריקאית.

1990

השינוי הענק שחולל טוחן האשפה מתחיל. "ניגא" מייבאת לארץ את טוחן האשפה הראשון תוצרת חברת IN SINK ERATOR האמריקאית. מאז ועד היום, טוחן האשפה הפך למוצר כמעט בסיסי בכל מטבח. השילוב של חיסכון ענק בכמויות האשפה המיוצרות עם התרומה לאיכות הסביבה שמאפשרים טוחני האשפה, יצר מודעות מוגברת ליתרונותיהם ולחשיבותם הגדולה.

2000

"ניגא" ממציאה את מערכת המים "חם-קר ומטוהר" המשוכללת. המערכת ממוקמת מתחת לארון המטבח ומספקת מים קרים או חמים מאותו הברז, תוך חיסכון במקום ואחזקה מינימלית. הפיתרון החדשני עבר שיפורים במהלך השנים, מחיריו הוזלו וכיום הוא נגיש לקהל הרחב.

2008

כיורי סילגרניט פיוראדור תוצרת בלנקו גרמניה, מושק הכיור הראשון עם אחריות לכל החיים נגד שריטות וכתמים.

2014

כניסה לשוק ברזים יעודיים לפרוייקטים של ניגא ע"י יבוא של חברת "דלבי". ברזים לבתי חולים, בתי כלא ומקומות ציבוריים. הרזים אנטי ונדליים, מונעים זיהומים וחוסכים במים.

2017

ייבוא של חומר גלם חדשני – לוחות לקה תוצרת וואן סקין שנותנים פיתרון לחזיתות וארונות מטבח ואמבט לחיפויי קירות. לוחות מרהיבים קלים לעבודה עם ציפוי אקרילי שמקנה להם איכות ועמידות. .

2020

ניגא מתחילה לחפות מבנים עם קוריאן. הקוריאן הוא חומר גלם עמיד וחזק המתאים במיוחד לתנאי חוץ. אידיאלי לחיפוי של מבנים מול הים כיוון שעמיד למלח ולנזקי מזג האויר. אידיאלי במרכז תל אביב כי אינו סופח דבר ולכן קל לניקוי לכלוכים של עטלפי הפירות. אידיאלי לחיפוי וילות עם אלמנטים של משרביות ותחת מימד.

2022

סיבית ירוקה ללא פורמלדהיד של DUROPAL גרמניה

המותג המוביל בעולם

אצלכם בבית

כיורים וברזים של חברת Blanco גרמניה, הינה חברה המובילה בעולם בייצור כיורים וברזי מטבח מנירוסטה וסילגרניט PuraDurTMII. לכיורי סילגרניט אחריות בלעדית נגד שריטוט כתמים לכל החיים, לכיורים אביזרים תואמים- משטחי טיפטוף, סינון, קעריות וסלסלות