חיפוש באתר
ייבוא ושיווק מוצרי איכות למטבח ולאמבט ניגא מוצרי איכות

לוחות לקה וואן סקין


חידוש עולמי בשוק עיצוב בעץ

לוחות לקה וואן סקין

מהם לוחות לקה? לוחות MDF בציפוי אקרילי. ONE SKIN מציגים חידוש עדכני ביותר בשוק, לוחות MDF עם נייר דו צדדי שנותן את הגוון ומצופים בחלק החיצוני של הלוח, בחומר אקרילי, המיוצר במיוחד עבורם, תחת פטנט, הלוח עובר תהליך של התזת אקריל תחת פטנט פיזיקלי ייחודי, כך משיגים מראה נפלא ואת עמידות שמקנה האקריל ללוחות. ONE SKIN הוא מותג שנוצר כדי לספק את הביקוש בשוק עבור לוחות לקה באיכות גבוהה לשמש לתעשיית הרהיטים, עיצוב פנים, חיפוי ועוד.

הצג הכל
צבעים חלקים
צבעי מתכת
צבעי אבן
כחול
צבעי עץ

לקבלת מידע נוסף אודות מוצר זה השאירו פרטים:

  איזה תקנים יש ללוחות לקה וואן סקין

  לוחות לקה וואן סקין הינם בעלי תקן ISO 9001 ו-FSC מוסמך, כל המוצרים נבדקו ביסודיות במעבדות מוסמכות כדי להבטיח מילוי דרישת האיכות התובעניות ביותר והמתאימות לנורמות בינלאומיות ותקנים ךתעשיית רהיטים. וואן סקין משתמשים רק בחומרי גלם ידידותיים לסביבה מן הספקים הטובים ביותר.

  מה זה לוחות לקה וואן סקין

  וואן סקין הוא מותג שנוצר כדי לספק את הביקוש בשוק עבור לוחות לקה באיכות גבוהה לשמש לתעשיית הרהיטים, עיצוב פנים, חיפוי ועוד. לוחות לקה הינם לוחות MDF עם נייר דו צדדי שנותן את הגוון ומצופים בחלק החיצוני של הלוח בחומר אקרילי, המיוצר במיוחד עבורם תחת פטנט. הלוח עובר תהליך של התזת אקריל תחת פטנט פיזיקלי ייחודי, כך משיגים מראה נפלא ואת העמידות שמקנה האקריל ללחות. הלוחות מגיעים בגימור מבריק (HG) או בגימור אקסטרים מט (XM).

  אלון עתיק

  אלון עתיק

  אלון טבעי

  אלון טבעי

  קליי רד

  קליי רד

  קלאוד גרין

  קלאוד גרין

  לייט גרין

  לייט גרין

  לצפייה במוצרים נוספים
  לוחות פורמייקה לקה one skin

  לאיזה יישומים מתאימים לוחות לקה?

  ארונות מטבח, ארונות אמבט, ציפוי קירות וריהוט פנים.

  החידוש עַדכָּנִי ביותר בשוק: לוחות Oneskin מצופים בחומר אקרילי המיוצר במיוחד עבורם, תחת פטנט. הלוח עובר תהליך של התזת אקריל תחת פטנט פיזיקלי ייחודי.

  לאחר מכן, עובר הלוח ליטוש או לגימור מבריק – כמו מראה או לגימור סופר מט – הגימור הטרנדי ביותר בשוק ארונות המטבחים בשנים האחרונות.

  כך מתקבל מראה ארונות שכמו נצבעו בתנור, אז בפועל הם עמידים וחזקים יותר בזכות האקריל שבציפוי הלוחו.

  לוחות וואן סקין נותנים נו את המענה למראה הכי יפה ואחיד של ארונות מטבח, אבל בלי החסרונות שיש לצבע בתנור. כלומר, הם עמידים, ניתנים לניקוי בקלות במגוון חומרי ניקוי וכן עמידים מאד בשריטות ומכות.

   

  המשך קריאה