חיפוש באתר
ייבוא ושיווק מוצרי איכות למטבח ולאמבט ניגא מוצרי איכות

כיורי מטבח BLANCO SILGRANIT PURADUR

כיורי מטבח BLANCO SILGRANIT PURADUR

SILGRANIT PURADUR היא האבן היוקרתית והאיכותית ביותר לכיור מטבח כיום והחומר ממנו עשויים כיורי הגרניט של מותג BLANCO  גרמניה וקנדה. כיורי הסילגרניט מבית בלנקו בולטים בזכות האלגנטיות והאטקרטיביות הניכרות בצבעים, בעצובים ובאיכות החומר.

סילגרניט פיוראדור מורכב מ-80% אבן גרניט טבעית, המקנה לו תכונות אידיאליות מושלמות לשימוש היום יומי במטבח. המשמעות היא, שכיורי בלנקו סילגרניט פיוראדור בעלי עמידות ללא תחרות בפני שריטות ובפני כתמים, ואנו מעניקים לכם אחריות לכל החיים נגד שריטות וכתמים עבורם!

התכונות הייחודיות והמופלאות של כיורי סילגרניט

אז כדי שתהיו בטוחים שאנו מביאים עבורכם את הטוב ביותר, הנה סקירה של התכונות הייחודיות והמופלאות של כיורי סילגרניט מבית בלנקו: לכיורים עמידות מעולה, שלא נראתה לפני כן בכיורי מטבח!

  • 100% עמידות בפני שריטות.
  • 100% עמידות לכתמים ושמירה על הצבע.
  • 100% התאמה וביטחון לשימוש עם מזון- הכיורים אנטי בקטריאליים ומספקים היגיינה ללא פשרות. זאת הודות לטכנולוגיית  Hygiene Plus, המגנה מפני הצטברות לכלוך ובקטריות והופכות את פעולת ניקוי ותחזוקת הכיור לקלה.

בנוסף, לכיורים עמידות בפני חום של עד 280 מעלות צלזיוס!
כמובן שגם בגזרת העיצוב יש לחומר הסילגרניט תרומה משמעותית:

הרכבו הייחודי מעניק לכיורים תחושה של אבן יציבה וחזקה אך נעימה למגע, בעלת מרקם קטיפתי ואחיד לכל שטח הכיור. בנוסף, החומר מאפשר תבעוניות ייחודית ומגוונת שכל כולה בהשראת הטבע. תוכלו לבחור צבע ממגוון הצבעים של כיורי סילגרניט פיוראדור מבית בלנקו, בהתאמה מושלמת לסגנון העיצובי השולט במטבח שלכם. להשלמת הקו העיצובי ומראה המטבח תוכלו להתאים לכיור גם ברז ממגוון ברזי בלנקו, בצבעים ועיצובים תואמים.

ניקוי כיורי סיליגרניט פיוראדור מבית בלנקו:

כפי שציינו, לכיורי סילגרניט פיוראדור של בלנקו אחריות לכל החיים נגד שריטות וכתמים. כתם על גבי כיורי סילגרניט יכול להופיע כתוצאה מאבנית שנוצרה, אליה נדבק כתם. על מנת למנוע הצטברות אבנית על גבי כיור מטבח, יש לנקותם באופן קבוע בחומר מסיר אבנית כגון, BLANCO CLEAN, אנטי- קאליק, R7, ספוגית הפלא, או כל חומר ניקוי אחר לשימוש ביתי. לאחר הסרת האבנית יש לשטוף היטב את הכיור במים.

רוצה טיפ טבעי לניקוי אבנית? תוכלו להסיר אבנית מכיורי סילגרניט בעזרת השרייה בחומץ ביתי או מלח לימון. הטיפ הזה יעבוד גם במקרה של הקומקום החשמלי הביתי שלכם!

חשוב לדעת – יש להקפיד שלא לתת לחומרים חריפים להישאר בכיור יתר על המידה, שכן הם יכולים להזיק לו.

בסרטון הבא תוכלו לראות הדגמה לניקוי כיור סילגרניט פיוראדור מבית בלנקו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

המדריך לבחירת טוחן האשפה שלכם

איכות הסביבה

המדריך לבחירת טוחן האשפה שלכם

התחילו קריאה
יתרונות שימוש בטוחן אשפה

איכות הסביבה

יתרונות שימוש בטוחן אשפה

התחילו קריאה
משטחי הנירוסטה למטבח של בלנקו

איכות המוצר

משטחי הנירוסטה למטבח של בלנקו

התחילו קריאה
קוריאן של דופונט - הפתרון המושלם לא רק למגזר הפרטי

איכות המוצר

קוריאן של דופונט - הפתרון המושלם לא רק למגזר הפרטי

התחילו קריאה
עם מערכת המים התת-כיורית הכל פשוט יותר

פתרונות מים חכמים

עם מערכת המים התת-כיורית הכל פשוט יותר

התחילו קריאה