חיפוש באתר
ייבוא ושיווק מוצרי איכות למטבח ולאמבט ניגא מוצרי איכות

רובוט UVD למניעת זיהומים כולל וירוס COVID 19 קורנה

רובוט UVD למניעת זיהומים כולל וירוס COVID 19 קורנה

בין 4,000 ל־6,000 ישראלים מתים מדי שנה במהלך אשפוז בבית חולים מזיהומים שנגרמו על ידי חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה, מצב שבעייתי בשגרה ובטח בימים של מגפת קורונה (COVID 19).

במציאות היומיומית ניקיון חדרי המטופלים, חדרי ניתוח, לובאים, מסדרונות ומעליות בבתי חולים לא יעיל, במיוחד במקומות שאליהם קשה להגיע שם מצטברים ומתרבים החיידקים ומועברים לחלל כולו. מחקרים רבים מצאו כי תאורת UV עשויה להשמיד וירוסים ובנהם גם וירוס COVID 19 (קורונה) וחיידקים כולל גם חיידק VRE שעמיד כמעט לכל טיפול אנטיביוטי, במקומות ציבוריים וזאת ללא פגיעה ברקמות אנושיות.

פתרון יעיל ושימוש בקרני UV לבעיית זיהומים ווירוס COVID 19 (קורונה) הינו רובוט UVD שפותח בעזרת חברת UVD Robots בדנמרק ואומת קלינית על ידי בית חולים האוניברסיטאי אנדנס שבדנמרק ועל ידי מעבדות מיקרוביולוגיות עצמאיות.

פיתוח רובוט ה- UVD החל בשנת 2014 בדנמרק, רובוט UVD פותח על ידי חברה דנית שהוקמה באודנס, בפרויקט של פיתוח משותף בין בית החולים האוניברסיטאי אודנזה לרובוטיקה של Blue Ocean Robotics, אז קבוצה של בתי חולים דניים דרשה דרך יעילה להפחתת שיעורי הזיהום בבתי חולים. שיתוף הפעולה הפורה בין בקטריולוגים, וירולוגים, צוותי בתי חולים שונים, מפתחי רובוטים, מעצבים, מהנדסים, משקיעים ואנשי עסקים מ- Blue Ocean Robotics הובילו למבוא מוקדם בשוק בשנת 2018.

רובוט UVD משמש כחלק ממחזור ניקוי וחיטוי של זנים שונים של ווירוסים וחיידקים בנהםוירוס COVID 19 (קורונה) ומטרתו למנוע ולהקטין התפשטות מחלות זיהומיות, וירוסים, חיידקים ומיקרואורגניזמים אחרים ע”י פירוק מבנה DNA ו- RNA שלהם.

פעולת חיטוי אפשרית בזכות קרני UV אשר ממוקמים 360 מעלות בחלקו העליון של הרובוט שנע בצורה אוטונומית ללא התערבות הצוות בכל חלקי החדר (נשלט בעזרת אפליקציה מחוץ לאזור חיטוי בעזרת WI-FI). אורך גל קרן אור 254 ג’ול ננומטר, כל מנורה נותנת 5 ג’ול של אנרגיית UVC לשנייה, מעבר על פני המשטח 20 ג’ול למ”ר לשנייה.

קרני אור UVC משמידים וירוסים ומיקרואורגניזמים בעזרת אלקטרונים בעלי אנרגיה גבוהה העוברת דרך שכבת חלבון או פיזור בתוך ליבת חומצת הגרעין הגורם לפירוק DNAו- RNA נגיפי, יעיל בחיטוי חיידקים מזנים כמו MRSA, VRE, CPE, ווירוס COVID 19 (קורונה), מחטא גם אביזרים שנמצאים בטווח חשיפה של קרני UVC גם במקומות מוצלים בחדרים. תוצאות מראות הצלחה של 99.999% של חיטוי והשמדה של חיידקים ווירוסים לאחר חשיפה לקרני UVC של הרובוט. הרובוט UVD הוא ידידותי למשתמש, בטוח ואמין, חוסך עלויות תפעול ומבטל טעויות אנושיות.

רובוט UVD הוכיח את יעילותו ב-40 מדינות במלחמה נגד זיהומים שונים כולל וירוס COVID 19 (קורונה). בסין, שבשל הנגיף קורונה החלה רכישה מאסיבית של הרובוט בשלושה שבועות אחרונים (נרכשו עד כה 200 יחידות, נכון לתאריך 31.03.20) , כאשר המטרה המרכזית לרכוש כ-2000 רובוטים ולצייד את כל בתי חולים במיוחד במחוז וואהן, מדינות נוספות שרכשו הן איטליה וטאיוון כשארה”ב הבאה בתור.

  • זמן עד תחילת פעילות הרובוט: 3 דק’
  • שטח חיטוי: 3 מטר כל דקה, 1000 מ”ר כל שעה
  • זמן פעילות ממוצעת: 2-2.5 שעות (9-10 חדרים)
  • זמן טעינת סוללה: 3 שעות
  • רובוטו ללא כבלים, נשלט בעזרת אפליקציה
  • מתאים לחיטוי חדרי חולים, חדרי ניתוח, חדרי רופאים, מסדרונים, לובואים, מוסדות, מקומות ציבוריים כמו קרנות רכב, בתי קולנוי, בתי ספר, גנים, אוניברסטאות ועוד.
  • משמיד 99.999% של חיידקים ווירוסים מזנים שונים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

אביזרי אמבטיה וארונות אמבטיה

אורח חיים

אביזרי אמבטיה וארונות אמבטיה

התחילו קריאה
קוריאן במוסדות רפואיים

איכות הסביבה

קוריאן במוסדות רפואיים

התחילו קריאה
עם מערכת המים התת-כיורית הכל פשוט יותר

פתרונות מים חכמים

עם מערכת המים התת-כיורית הכל פשוט יותר

התחילו קריאה
10 טיפים לבטיחות במטבח לפני יציאה לחופשה

פתרונות מים חכמים

10 טיפים לבטיחות במטבח לפני יציאה לחופשה

התחילו קריאה
עם משטחי קוריאן שומרים על היגיינה מירבית

איכות הסביבה

עם משטחי קוריאן שומרים על היגיינה מירבית

התחילו קריאה